Dzisiaj: Środa 27 maja 2020

Raport o stanie miasta 2019

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
zdjęcie
Gotowy jest Raport o stanie miasta za 2019 rok. Z jego publikacją uruchamiamy adres debata@piotrkow.pl, na który można wysyłać opinie, uwagi i pytania na temat dokumentu.
Zgodnie z Ustawą o samorządzie gminnym Prezydenta Miasta przedstawia radnym i mieszkańcom Raport o stanie miasta za miniony rok. Dokument ten jest podstawą do udzielenia prezydentowi Krzysztofowi Chojniakowi wotum zaufania.

Przed głosowaniem odbywa się debata, w której prawo mają udział wziąć zarówno radni, jak i wszyscy mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego. Stan epidemii i organizacja sesji w sposób korespondencyjny spowodowała, że debata nad Raportem o stanie miasta za 2019 rok nie może odbyć się w sali obrad i będzie miała formę elektroniczną.

Radni oraz mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego swoje uwagi, opinie i pytania na temat dokumentu mogą przesyłać na specjalnie stworzony do tego adres – debata@piotrkow.pl oraz kontaktować się z Katarzyną Szokalską, kierownikiem Biura Planowania Rozwoju Miasta pod numerami telefonów: 44 732 18 41; 44 732 18 32 i adresem e-mail k.szokalska@piotrkow.pl.
Uwagi, opinie i pytania można nadsyłać do 26 maja br.

Dokument można pobrać z załącznika poniżej.

Załączniki artykułu

RAPORT za 2019 (Pobrań: 294)
← powrót