Dobiega końca budowa chodnika wraz ze ścieżką rowerową w pasie dawnej kolejki wąskotorowej. Prace prowadzone są na odcinku od ulicy Parkowej do Długiej.
 
Sytuacja finansowa miasta oraz budżet Piotrkowa Trybunalskiego na 2020 rok to tematy poruszone podczas piątkowej audycji "O tym się mówi" na antenie radia Strefa FM. Gościem redaktor Beaty Hołubowicz-Stachaczyk była Wiesława Łuczak, Skarbnik Miasta.
144 osoby z ośmiu placówek pomocy społecznej działających na terenie miasta otrzymały w piątek (22.11) nagrody prezydenta Krzysztofa Chojniaka z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. 
Za nami drugi seans kina studyjnego „Piksel” działającego w Mediatece 800-lecia. Tym razem wyświetlono film poświęcony Irenie Sendlerowej.
W Rynku Trybunalskim po raz kolejny zorganizowany zostanie świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy wystawców do przygotowania swoich stoisk.
Nowe oblicze zyskuje kamienica przy pl. Czarnieckiego 6/7. Roboty prowadzone są już na elewacji frontowej od strony pl. Czarnieckiego oraz od strony podwórza.
 
"15 lat Polski w Unii Europejskiej - 15 lat funduszy europejskich" to tytuł konferencji, jaka w środę (20.11) odbyła się w piotrkowskiej mediatece.
 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 wzbogaci się o kolejny obiekt rekreacyjny. Przy placówce powstanie plac zabaw połączony ze strefą street workout.
Portal samorządowy sprawdził jak długo czeka się na połączenie z urzędnikiem w 50 urzędach największych miast w Polsce. Jak wypadł Piotrków?
W ogrodzie Przedszkola Samorządowego nr 7 powstała ekopracownia wraz z punktem dydaktycznym. Było to możliwie dzięki pozyskanemu dofinansowaniu.