O życiu miasta w nadzwyczajnych okolicznościach z Beatą Hołubowicz-Stachaczyk rozmawiał w piątek (3.04) prezydent Krzysztof Chojniak. Zapraszamy do wysłuchania audycji.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie informuje, że przegłosowanie ustaw związanych z tzw. tarczą antykryzysową oznacza także przedłużenie ważności wydanych orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności oraz kart parkingowych.
03-04-2020

Nowe oblicze bloku

Nie tylko lepsza funkcjonalność, ale zdecydowana poprawa estetyki – to zalety remontu elewacji i wymiany balkonów w jednym z bloków przy ul. Krasickiego.
Piotrkowskie Centrum Profilaktyczno-Terapeutyczne Pomarańczowa Linia w czasie kryzysu epidemiologicznego uruchamia telefoniczną pomoc psychologiczną i terapeutyczną.
Ponad 150 miejsc w Piotrkowie Trybunalskim przygotowano dla osób, które będą zmuszone odbywać kwarantannę.
Piotrków Trybunalski wzbogaci się o kolejnych nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny. Kompleks jeszcze w tym roku powstanie przy ul. Rzecznej.
2 kwietnia 2005 roku zmarł papież Jan Paweł II. Dziś obchodzimy piętnastą rocznicę śmierci najwybitniejszego z Polaków, Honorowego Obywatela Piotrkowa Trybunalskiego.
Prezydent Krzysztof Chojniak był gościem Elżbiety Jarszak w „Rozmowie dnia” wyemitowanej na antenie TV Piotrków. Tematem rozmowy było funkcjonowanie miasta w trakcie stanu epidemii.   
Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował kompleksową informację o temat pomocy, jaką przedsiębiorcy – w ramach Tarczy Antykryzysowej – mogą otrzymać z ZUS. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksem informacji.  
Do 180 dni został wydłużony termin na złożenie obowiązkowych zawiadomień o nabyciu i zbyciu pojazdu.