We wtorek (18.02) rozpoczęła się kompleksowa modernizacja ulicy Broniewskiego, na odcinku od ul. Krasickiego do ulicy Reagana. To kolejna inwestycja na osiedlu 800-lecia.
Planujesz zainwestować w fotowoltaikę, pompy ciepła, kolektory słoneczne lub piece na pellet? Przyjdź na spotkanie informacyjne i sięgnij po 85 % dofinansowania z funduszy UE.
Rusza czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego „Łódzkie na plus”. Podczas spotkania informacyjnego będzie można dowiedzieć się, jak złożyć wniosek oraz na jakie projekty można pozyskać pieniądze.
 
Pięć projektów poprawiających jakość kształcenia zawodowego, o łącznej wartości blisko 8,4 miliona złotych, zrealizowanych zostanie w Piotrkowie Trybunalskim.
Niepowtarzalną wystawę można już oglądać w piotrkowskiej Mediatece 800-lecia. W galerii na pierwszym piętrze zobaczymy namacalną historię aparatu fotograficznego.
Msza święta, złożenie kwiatów oraz Bieg Tropem Wilczym – tak Piotrków Trybunalski uczci pamięć Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości odbędą się 1 marca. 
Magomedmurad Gadżijew, zawodnik piotrkowskiego AKS, został mistrzem Europy w zapasach w stylu wolnym. Swój drugi w dorobku tytuł wywalczył w Rzymie.
Dom Pomocy Społecznej, ZSP nr 1 i zaplecze stadionu miejskiego „Concordia” zostaną wkrótce podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej. Inwestycja jest w tracie realizacji.
Złożeniem kwiatów pod pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza oraz w miejscach upamiętniających gen. Stefana Roweckiego ps. "Grot" uczciliśmy rocznicę powstania Armii Krajowej.
Każda osoba, której nie stać na poniesienie kosztów odpłatnej pomocy prawnej może skorzystać z darmowych porad, które udzielane są w Piotrkowie Trybunalskim.