Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed marznącymi opadami mogącymi powodować gołoledź, które w nocy mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Już od rundy wiosennej fani piotrkowskiej Polonii będą mogli kibicować na zadaszonych trybunach. Na obiekcie przy ulicy Reagana kończą się prace modernizacyjne.
Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało najnowsze wydanie e-Biuletynu opowiadającego o możliwościach załatwiania spraw urzędowych on-line. Tym razem publikacja poświęcona jest e-usługom.
Tradycją stało się, że 6 grudnia, czyli w popularne "Mikołajki" w Piotrkowie Trybunalskim odbywa się rozświetlenie świątecznej choinki w Rynku Trybunalskim. Bożonarodzeniowe drzewko rozbłyśnie o godz. 17.30.
02-12-2019

Uwaga na oblodzenie

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed oblodzeniem, które w godzinach nocnych i porannych pojawi się w Piotrkowie Trybunalskim.
 
Dobiegają końca prace przy budowie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2. W placówce powstaje plac zabaw połączony ze strefą street workout.
Prezentację łazika marsjańskiego czy samochodu wodorowego będzie można zobaczyć podczas zajęć przygotowanych przez Politechnikę Częstochowską. Spotkanie odbędzie się w środę (4.12) w Mediatece 800-lecia.
Sto lat działalności Polskiego Czerwonego Krzyża i Klubu Honorowych Dawców Krwi świętowali w ubiegły piątek (29.11) członkowie organizacji z terenu miasta i powiatu piotrkowskiego.
W minioną sobotę (29.11) odbyła się uroczysta gala AKS, podczas której podsumowano najważniejsze wydarzenia 20-lecia funkcjonowania piotrkowskiego klubu zapaśniczego.
Projekcja filmu „Karski i władcy ludzkości” odbyła się wczoraj (28.11) w kinie Piksel. Po seansie można było porozmawiać z reżyserem Sławomirem Grünbergiem.