Dzisiaj: Wtorek 31 marca 2020

Od dziś (16.03) autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego będą kursować według rozkładu feryjnego. Wstrzymano także sprzedaż biletów u kierowców.
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 15 MARCA 2020 R. WS. WPROWADZENIA SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA I MIEJSKICH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH.
Trzy piotrkowskie pary świętowały w sobotę (14.03) jubileusze małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
W najbliższym czasie miejskie targowiska nie zostaną zamknięte. Zakupy na otwartej przestrzeni wiążą się z dużo mniejszym ryzykiem zakażenia niż te w zamkniętych powierzchniach.
13-03-2020

Rachunki bankowe UM

Informujemy, że wpłat za podatki i opłaty można dokonywać również elektronicznie. Przypominamy, numery kont bankowych Urzędu Miasta oraz rodzaje wpłat, jakich należy na nie dokonywać.
Nie dostałeś jeszcze decyzji podatkowej? Nie musisz przychodzić do Urzędu. Pierwszą ratę będziesz mógł zapłacić w ciągu dwóch tygodni od otrzymania pisma i uczynisz to także elektronicznie.
W czasie rozwoju epidemii koronawirusa starajmy się do maksimum ograniczyć wyjścia z domu. Jeśli mamy do załatwienia sprawy urzędowe zróbmy to za pomocą internetu – korzystając z platformy ePUAP.
W Piotrkowie oraz powiecie piotrkowskim nie ma podejrzenia oraz potwierdzonego zakażenia koronawirusem (COVID-19). Zachowajmy spokój, a równocześnie weźmy odpowiedzialność za zdrowie swoje i innych - apelują służby sanitarne i samorządowcy.
12-03-2020

MZK jak w ferie

Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że w związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych w szkołach, wprowadza od dnia 16.03.2020 r. do 25.03.2020 r., kursowanie autobusów komunikacji miejskiej według rozkładu feryjnego.
W środowy (11.03) wieczór gościem kina Piksel był reżyser Krzysztof Zanussi. Spotkanie z twórcą poprzedziła projekcja najnowszego filmu twórcy pt. „Eter”.