Dzisiaj: Wtorek 31 marca 2020

...w dwóch kolejnych blokach, jakie miasto wybuduje przy ul. Broniewskiego. Inwestycja na osiedlu 800-lecia wystartuje jeszcze w tym miesiącu.
Urząd Miasta wprowadza środki profilaktyczne w związku z rozwojem zarażeń koronawirusem (COVID-19). Zachęcamy, aby do niezbędnego minimum ograniczyć wizyty w magistracie.
W związku z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w dniach 12-25 marca przedstawiamy najważniejsze informacje dla rodziców, uczniów i dyrektorów opublikowanych przez MEN.
Jeszcze w tym roku wykonany zostanie drugi etap przebudowy ulicy Zalesickiej. Modernizację przejdzie około kilometrowy odcinek od posesji nr 66 do przepustu przy Śrutowym Dołku.
Wystartował nabór deklaracji od osób zainteresowanych budową instalacji odnawialnych źródeł energii. Dokumenty można składać do 13 marca do Urzędu Miasta.
- W związku z decyzją organów administracyjnych w sprawie organizacji meczów ligowych i imprez masowych, Superliga Sp. z o.o., odpowiedzialna za zarządzanie rozgrywkami PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, podjęła decyzję o dalszym prowadzeniu rozgrywek bez udziału publiczności, która obowiązuje do odwołania – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na portalu organizatora rozgrywek. 
Zaprzestanie organizacji wycieczek i wyjazdów oraz przyjmowania gości w charakterze grup zorganizowanych – takie wytyczne od Wojewody Łódzkiego otrzymały wszystkie placówki oświatowe z terenu naszego województwa.
Każda osoba, której nie stać na poniesienie kosztów odpłatnej pomocy prawnej może skorzystać z darmowych porad, które udzielane są w Piotrkowie Trybunalskim.
Pod koniec lutego w piotrkowskim magistracie gościła delegacja jednej ze spółek Grupy Kapitałowej  LOTOS, tj. LOTOS Terminale. Spotkanie z prezydentem miasta miało na celu przedstawienie profilu działalności spółki oraz planów rozbudowy terminalu znajdującego się w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Przemysłowej.
Blisko 80 milionów złotych przeznaczy piotrkowski magistrat na inwestycje w 2020 roku. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem prac.