Dzisiaj: Poniedziałek 09 grudnia 2019

"15 lat Polski w Unii Europejskiej - 15 lat funduszy europejskich" to tytuł konferencji, jaka w środę (20.11) odbyła się w piotrkowskiej mediatece.
 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 wzbogaci się o kolejny obiekt rekreacyjny. Przy placówce powstanie plac zabaw połączony ze strefą street workout.
Portal samorządowy sprawdził jak długo czeka się na połączenie z urzędnikiem w 50 urzędach największych miast w Polsce. Jak wypadł Piotrków?
W ogrodzie Przedszkola Samorządowego nr 7 powstała ekopracownia wraz z punktem dydaktycznym. Było to możliwie dzięki pozyskanemu dofinansowaniu.
Szkoła Podstawowa nr 2 wzbogaci się o kolejny obiekt rekreacyjny. Po wybudowaniu trzech boisk przyszedł czas na plac zabaw i siłownię plenerową.
„W imię ich matek. Historia Ireny Sendlerowej” w reżyserii Mary Skiner to kolejna propozycja kina „Piksel”. Seans odbędzie się w czwartek (21.11) o godz. 18.30.
Dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru” już za nami. W miniony weekend zespoły teatralne z całej Polski prezentowały swoje spektakle w Miejskim Ośrodku Kultury.
Trwa kompleksowa modernizacja kamienic przy ulicach: Garncarskiej 4, Zamurowej 16 i Starowarszawskiej 5. Zamieszka tam 25 rodzin.
100 sztuk dzików zostanie odstrzelonych na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego. Działanie ma zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa ASF.
Komplet widzów zgromadził pierwszy seans filmowy w nowym kinie studyjnym Piksel. Inauguracja odbyła się w czwartek (14.11) w Mediatece 800-lecia.