Dzisiaj: Wtorek 31 marca 2020

Blisko 80 milionów złotych przeznaczy piotrkowski magistrat na inwestycje w 2020 roku. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem prac.
W niedzielę (8.03) w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się VIII Memoriał im. Zbigniewa Chwalnego w brydżu sportowym. Udział w zawodach wzięło 42 brydżystów.
Już w środę (11.03) w kinie "Piksel" będzie można zobaczyć film Krzysztofa Zanussiego „Eter”. Po projekcji zaplanowano spotkanie z reżyserem.
8 marca na całym świecie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji w ostatnich dniach uroczystości dla pań organizowały piotrkowskie organizacje i stowarzyszenia.
O naprawę sieci podziemnych pod torami PKP oraz wykonanie w tym miejscu nowej drogi rozszerzył się zakres prac przy ul. Wojska Polskiego. Termin zakończenia inwestycji się jednak nie zmienia.
Już po raz kolejny w Piotrkowie odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Nie zabraknie atrakcji, a także żuru piotrkowskiego i konkursu na najładniejszą palmę.
„Wspieraj Lokalnie” to tytuł ogólnopolskiego projektu, który umożliwia swobodny wybór i przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego z terenu Piotrkowa Trybunalskiego.
Piotrków Trybunalski zyska kolejny sportowo-rekreacyjny obiekt. Modernizację przejdzie plac przy ul. Rzecznej.
„Kawa za złotówkę” to akcja skierowana do członków Klubu Seniora z Miejskiego Ośrodka Kultury. Z promocyjnej oferty seniorzy skorzystają już w marcu.
Skrzyżowanie „Thelmy i Louise” oraz „Lotu nad kukułczym gniazdem”- to najkrótszy opis nowej propozycji kina Piksel. Zapraszamy w piątek (6.03) o godz. 17:30 do Mediateki 800-lecia.