W środowy (18.12) wieczór w Mediatece 800-lecia odbyła się promocja książki „Listy do Małego Księcia”. Autorkami publikacji są: Barbara Gajewska i Agnieszka Illinicz-Kiełkiewicz.
Dzisiejsze spotkanie w Muzeum Marcepanów pt. „Od kiedy obchodzimy Boże Narodzenie” z przyczyn losowych zostało odwołane.
18-12-2019

Nowa wystawa na UJK

W środę (18.12) na piotrkowskiej filii UJK zaplanowano otwarcie wystawy „Dzieje unii polsko-litewskiej w latach 1492-1569. Od unii dynastycznej do realnej”.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 wzbogacił się o nowy sprzęt. W pracowni komputerowej uczniowie  korzystają ze skanera do druku 3D oraz drukarki 3D.
„Od kiedy obchodzimy Boże Narodzenie?” – taki tytuł ma przedświąteczne spotkanie, które odbędzie się w Muzeum Marcepanów (ul. Grodzka 1). Zapraszamy w czwartek (19.12) o godz. 17:00.
W środę (18.12) w Mediatece 800-lecia odbędzie się promocja książki Barbary Gajewskiej i Agnieszki Illinicz-Kiełkiewicz „Listy do Małego Księcia”.
„Wigilijnej kolędy i pastorałki czar” to tytuł koncertu, który odbył się w salach piotrkowskiego Muzeum.
„Wieczór kolęd” pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się koncert charytatywny. Początek w środę (18.12) o godz. 18.00.
Warsztaty artystyczne „Popołudnie w pracowni świętego Mikołaja” zaplanowano w piotrkowskim Muzeum. Zajęcia odbędą się w sobotę (14.12).
Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników. W tym tygodniu seniorki z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK odwiedziły dzieci w Pogotowiu Opiekuńczym i razem z młodymi pomocnikami piekły i dekorowały świąteczne pierniki.