12 lutego odbędą się wybory do Rady Osiedla „Belzacka”. Będzie to trzecie podejście do wyboru przedstawicieli w tej radzie osiedla.
 
Piotrkowianie mają jeszcze szansę skorzystać z 60 procent bonifikaty za przekształcenie użytkowania wieczystego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
Kolejny obiekt rekreacyjny powstał w naszym mieście. Przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 mieszkańcy mogą korzystać z placu zabaw połączonego ze strefą street workout.
Kolędy staropolskie i łowieckie będzie można usłyszeć podczas koncertu, który odbędzie się w niedzielę (26.01) w klasztorze oo. Bernardynów. Początek o godz. 17.00.
22 stycznia  na terenie Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczął się redukcyjny odstrzał dzików. Odstrzał może być prowadzony do końca 2020 roku.
Ponad milion dowód osobistych zostanie w tym roku wymienionych w całej Polsce. Najszybciej, najwygodniej i najłatwiej zrobić to za pomocą internetu – dzięki e-usłudze.
„Lewiatan”, uważany za najlepszy film w twórczości Andrieja Zwiagincewa, to najnowsza propozycja kina "Piksel". Na projekcję zapraszamy w najbliższą sobotę (25.01).
Od 1 marca obowiązywać będą nowe stawki za śmieci. Zmiana opłaty nie wiąże się z koniecznością składania nowych deklaracji.
Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało najnowsze wydanie e-Biuletynu opowiadającego o możliwościach załatwiania spraw urzędowych bez wychodzenia z domu. Tym razem publikacja poświęcona jest elektronicznemu podpisywaniu dokumentów.
Jeszcze w tym roku zmodernizowana zostanie ul. Broniewskiego. To kolejna inwestycja poprawiająca komunikację na osiedlu 800-lecia. W Urzędzie Miasta otwarto oferty zgłoszone do przetargu.