Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
5 + 8 =
zdjęcie
W najbliższą niedzielę (03.11) szczypiornistki MKS Piotrcovia na własnym parkiecie zmierzą się z Klubem Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce. Początek meczu w hali RELAX o godz. 17.

Podopieczne Krzysztofa Przybylskiego w poprzedniej kolejce uległy zespołowi z Chorzowa 30-25. Początek spotkania nie zapowiadał niepowodzenia. Po golach Sylwii Klonowskiej i Lucyny Sobeckiej na tablicy widniał wynik 4:1 dla piotrkowianek. Ruch stopniowo odrabiał stratę, by po celnym rzucie Natalii Stokowiec doprowadzić do remisu 5:5. Podopieczne Michała Boczka poszły za ciosem i końcówka pierwszej połowy to już dominacja Ruchu, który odskoczył na 11:7, a następnie na 14:8.
Po przerwie rywalizacja toczyła się według schematu „bramka za bramkę”. Dziesięć minut po wznowieniu gry Ruch prowadził już 19:12, a na domiar złego czerwoną kartkę (gradacja kar) obejrzała Patrycja Ciura. Na 2 minuty przed syreną piotrkowianki zbliżyły się do gospodyń na trzy gole (26:23), jednak w ostatnich fragmentach chorzowianki zachowały zimną krew i nie oddały prowadzenia.

Szansa na zdobycie punktów będzie już w najbliższą niedzielę (03.11). Tym razem, w meczu 8. kolejki sezonu 2019/2020 PGNiG Superligi we własnej hali szczypiornistki Piotrcovii podejmą Klub Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce. Rywalki tydzień wcześniej na wyjeździe pokonały Eurobud JKS JAROSŁAW 28-31. Początek spotkania o godz. 17.