Dzisiaj: Czwartek 09 lutego 2023

Aktualności

Obraz1


Od 10 stycznia 2022 r. rusza nabór do IV edycji projektu "Firma z POWEREM!". Dokumenty rekrutacyjne będą przyjmowane do 27 stycznia 2022 r.
803
Fundacji Rozwoju Gminy Zelów realizuje projekt "Kierunek na biznes - subregion piotrkowski”, który dotyczy jednorazowych dotacji na uruchomienie działalności gospodarczej i jest skierowany do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu  piotrkowskiego.
Obraz2
Marszałek Województwa Łódzkiego Pana Grzegorza Schreiber zaprasza na konsultacje społeczne nowego programu „Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2027”.
Już 4 stycznia 2022 r. o godzinie 10:00 odbędzie się specjalne spotkanie w formule on-line dedykowane przedsiębiorcom z naszego regionu.
Obraz1


Biuro Programu „Niepodległa” otwiera nabór wniosków o dofinansowanie, które nawiązują do setnej rocznicy odzyskania niepodległości i odbudowy polskiej państwowości.
Obraz1
14 stycznia 2022 r. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne. 
Do sprzedaży przygotowano dwie nieruchomości pod zabudowę usługową zlokalizowane przy ul. Reagana oraz działkę przy ul. Litewskiej 19-Krzywej 2, natomiast do dzierżawy trzy nowe tereny Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.
warunki-konkursu-BR2021

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie „Budowa Roku 2021". Konkurs organizowany jest przy współudziale Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.
Logo_Pracodawca_jutra_PARP_small2
Trwa 6. edycja konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na najciekawsze inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją, rozwoju pracowników i kształcenia przyszłych kadr. Aplikować można w trzech kategoriach: „Rozwój pracownika”, „Dojrzałe kompetencje” oraz „Ambasador Edukacji”.
piotrkow-mapa-1637149800
Zaproszamy do udziału w konsultacjach w/s projektu " Studium Komunikacyjnego dla potrzeb budowy południowej obwodnicy Miasta Piotrkowa Trybunalskiego".
BdQEDrB4m76v
Agencja Rozowju Przemysłu S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.
Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa w którym prowadzisz firmę.
1
Przygotowaliśmy II edycję folderu "Piotrkowskie firmy produkcyjne", prezentującego 37 podmiotów prowadzących działalność na terenie naszego miasta.