Dzisiaj: Środa 23 czerwca 2021

2. Meeting Gospodarczy

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 5 =
Link
7 + 5 =
logo meeting
Zapraszamy mieszkańców miasta i okolic na 2. Meeting Gospodarczy, który odbędzie się 1 czerwca w godz. 12.00-16.00, na zamkniętym odcinku ulicy Słowackiego. Wydarzenie odbywać się będzie jednocześnie z organizowanymi Urodzinami Ulicy Słowackiego oraz Festynem Rodzinnym + 4 Łapy.

Meeting Gospodarczy jest okazją do prezentacji potencjału gospodarczego naszego miasta i integracji lokalnego środowiska biznesu. Chcemy przybliżyć mieszkańcom specyfikę i ponadlokalny, a często także międzynarodowy, sukces piotrkowskich firm. Pokazać, że Piotrków Trybunalski jest miejscem aktywnym gospodarczo, dynamicznie rozwijających się firm i wysokospecjalistycznego przemysłu.
Mieszkańcy będą mogli zapoznać się także z ofertami pracy, szkoleniami i stażami oraz innymi formami aktywności zawodowej realizowanymi przez Powiatowy Urząd Pracy.
W tegorocznym Meetingu udział weźmie 20 piotrkowskich firm oraz instytucje związane z aktywizacją zawodową i rynkiem pracy.
Firmy będą się prezentować w namiotach eventowych ustawionych na zamkniętym odcinku ulicy Słowackiego, od Placu Kościuszki do budynku Sądu i okolicach.
← powrót