Aktualności

przetargi-1655707325


Przypominamy o przetargu na nieruchomość Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej  na terenie Podzamcza 
obraz
Do dnia 31 lipca 2022 trwa nabór zgłoszeń do nowej inicjatywy Ministra Edukacji i Nauki – „Program wsparcia edukacji
SŻIH
Komisja Grantowa im. Jana Jagielskiego działająca w Stowarzyszeniu Żydowski Instytut Historyczny w Polsce ogłosiła nabór wniosków w trybie konkursowym w ramach Programu Grantowego Stowarzyszenia. Celem Programu jest zachowanie i utrwalanie pamięci o historii i kulturze Żydów oraz ochrona ich dziedzictwa ze szczególnym uwzględnieniem działań lokalnych włączających miejscowe społeczności.
Cyfrowe moce
Rozpoczął się nabór wniosków w konkursie “Cyfrowe supermoce” w ramach Projektu „Kompetencje 3.0” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Good Things Foundation (organizacja zarejestrowana w Anglii i Walii). Projekt „Kompetencje 3.0” jest skierowany do organizacji i instytucji, które chcą zdiagnozować stan swojego potencjału cyfrowego, podnieść kompetencje cyfrowe wśród swojego zespołu, a także poszerzyć swoją ofertę w dziedzinie technologii cyfrowych dla bezpośrednich odbiorców w środowisku lokalnym.
logo_podcast_ProNGO
Fundacja Pro NGO łączy organizacje pozarządowe z biznesem w nurcie społecznej odpowiedzialności. Widzimy jak wiele mogą zyskać NGO’sy rozwijają współpracę i wychodząc z ofertą do firm, dlatego tworzymy kolejne projekty, które ułatwią organizacjom stać się Partnerem gotowym do współpracy.
Program Generacja
Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki prowadzi nabór w ramach pilotażowej edycji programu „Generacja V4”. Wnioski o granty w wysokości do 10.000 euro mogą składać m.in. szkoły, kluby sportowe i organizacje młodzieżowe.
image001
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt, mający na celu zwiększenie aktywności zawodowej u osób z woj. łódzkiego poprzez poprawę zdolności adaptacyjnych do zmian zachodzących w gospodarce w ramach działań typu outplacement.
kierunek-sukces---logo
Fundacja Empiria i Wiedza ogłosiła nabór wniosków na realizację projektów edukacyjnych związanych z podnoszeniem wiedzy, umiejętności i kompetencji młodzieży w zakresie edukacji finansowej i ekonomicznej.
Obraz1
29 czerwca 2022 r. o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu „System wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
przetargi
W najbliższym czasie odbędą się przetargi na dwie nieruchomości Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej oraz na dzierżawę terenu zlokalizowanego na terenie parku im. ks. J. Poniatowskiego.