Dzisiaj: Środa 08 lutego 2023

Aktualności

domain-hompage-html-web-design-1645181848
Łodzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na webinar 9 marca 2022 r. (środa), o godzinie 10:00, organizatorem wydarzenia jest Partner ŁSSE - Bank Gospodarstwa Krajowego (Region Łódzki) i Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Kutnie.
przetargi
W marcu odbędą się przetargi na dwie nieruchomości Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej oraz na dzierżawę terenu zlokalizowanego na terenie parku im. ks. J. Poniatowskiego.
6076e04e0f400
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi nabór wniosków do Projektu "Młodzi na start" - dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30 roku życia.
domain-hompage-html-web-design-webinar-seo-concept-P6699DL
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wraz z Partnerem firmą CRIDO, zaprasza na webinar: Dlaczego Krajowy System eFaktur (KSeF) oznacza istotne zmiany w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa?
Obraz1
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego przyjmuje wnioski na Pożyczkę Płynnościowa z Funduszu Pożyczkowego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców (Pożyczka Płynnościowa POIR).
cc
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Dotacja na własny biznes”, które odbędzie się 11 lutego 2022 r. w godz. 11:00 – 12:00.
Obraz1
25 lutego br. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne. Do sprzedaży przygotowano trzy niezabudowane nieruchomości, przeznaczone pod zabudowę usługową.
Obraz1
Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego zaprasza do skorzystania z Regionalnej Pożyczki Obrotowej.
6159a0a13ace6
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi nabór wniosków o udzielenie pożyczki z Funduszu Pożyczkowego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców (Pożyczka Rozwojowa).
 
Obraz1
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na webinar skierowany do beneficjentów Tarczy Finansowej PFR 2.0., który poprowadzi  partner ŁSSE S.A. - Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni spółka partnerska.
Spotkanie odbędzie się w formie online
13 stycznia o godz. 10:00.