Dzisiaj: Czwartek 09 lutego 2023

Program PZU „DOBRA DRUŻYNA”

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 5 =
Link
1 + 5 =
3 Dobra Drużyna
Do 30 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do programu prewencyjnego „DOBRA DRUŻYNA”. Organizatorem programu jest Fundacja PZU. Głównym celem programu jest propagowanie zdrowego stylu życia, kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw społecznych wśród najmłodszych sportowców oraz wspieranie rozwoju sportu w mniejszych ośrodkach z ograniczonym dostępem do środków finansowych.
Program „Dobra Drużyna” wspiera sport dzieci i młodzieży tworząc im możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego. Zachęca do udziału w treningach z rówieśnikami, a poprzez dofinansowanie organizacji zajęć sportowych wpływa na poszerzenie oferty edukacyjno-sportowej.
Wnioskodawca może złożyć tylko jeden wniosek w trakcie trwania programu. Minimalna kwota dofinansowania, o którą można wystąpić we wniosku, wynosi 5.000,00 złotych brutto a maksymalna kwota wynosi 15.000,00 złotych brutto.
Wnioski mogą składać podmioty działające na rynku sportowym, które zajmują się organizacją zajęć, obozów, turniejów oraz zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży w szczególności:
 -stowarzyszenia, fundacje,
-kluby i związki sportowe,
 -uczniowskie kluby sportowe,
-kluby sportowe działające jako spółki akcyjne lub spółki z o. o .
 
Regulamin programu oraz wniosek dostępne są na stronie: https://www.pzu.pl/dobra-druzyna/program-prewencyjny
← powrót