Dzisiaj: Piątek 10 lipca 2020

W minioną sobotę, 11.08.2007r. na stadionie KS Concordia odbył się 5 turniej eliminacyjny w ramach I Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego grupy wiekowej 15-19 lat.
Z okazji święta Wojska Polskiego wiceprezydent Andrzej Kacperek 14 sierpnia spotkał się z oficerami i żołnierzami oraz pracownikami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Piotrkowie Trybunalskim.
15 sierpnia o godz. 11.00 z okazji święta Wojska Polskiego wiceprezydent Andrzej Kacperek i Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński złożą kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Piotrkowie Trybunalskim wprowadza dyżury, w czasie których każdy mieszkaniec miasta będzie mógł zgłaszać uwagi dotyczące dróg - komunikacji, bezpieczeństwa i porządku.
Oddział PTTK im. Michała Rawity - Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim na zlecenie Komisji Turystyki Kolarskiej ZG PTTK w Warszawie organizuje 56 CENTRALNY ZLOT TURYSTÓW KOLARZY PTTK: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, ZIEMIA PIOTRKOWSKA, SULEJÓW 10.08. ...
IX OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI im. Wincentego Witosa w kategorii juniorów odbędzie się 12 sierpnia 2007 r. w godz. 11.00-14.00 na trasie Piotrków Trybunalski - Kleszczów - Piotrków Trybunalski
Ponad 270 milionów euro otrzymało województwo łódzkie na lata 2007-2013 na aktywizację zawodową osób bezrobotnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz na promocję przedsiębiorczości i samozatrudnienia.
Galeria ?W Magistracie? ma zaszczyt zaprosić na wystawę prezentująca najciekawsze, a zarazem najpiękniejsze miejsca miasta partnerskiego Równe - Ukraina.
Biuro Planowania Rozwoju Miasta po raz dziewiąty przekazuje "Raport o stanie miasta Piotrkowa Trybunalskiego". Zaprezentowane zostały w nim zagadnienia związane z demografią, gospodarką finansową, ładem przestrzennym, budownictwem ...
Okres letni to czas swobodnego spędzania wolnego czasu przez młodzież do 18 roku życia.Wzmożone kontrole w punktach detalicznych sprzedaży alkoholu oraz w ogródkach letnich mają zapobiec łamaniu prawa.