Brak chętnych na budowę pumptrucku

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 6 =
Link
4 + 6 =
dsc2651-1656589147
W piotrkowskim magistracie unieważniony został kolejny przetarg, tym razem na realizację toru rowerowego typu pumptruck przy ul. Ceramicznej. To już drugie postępowanie na wykonanie tej inwestycji. Podobnie jak za pierwszym razem, tak i teraz do urzędu nie wpłynęła żadna oferta.
Na początku października bieżącego roku w Urzędzie Miasta otwarto oferty w, drugim już, przetargu na budowę toru rowerowego typu pumptruck przy ul.Ceramicznej.
- Przetarg na realizację inwestycji został unieważniony, ponieważ do magistratu ponownie nie wpłynęła żadna oferta. Planujemy rozpisanie kolejnego postępowania - informują piotrkowscy urzędnicy.
Przypomnijmy, że pumptruck to specjalny tor, który charakteryzuje się szybkimi zakrętami oraz muldami. Z jego właściwości korzystają wszyscy miłośnicy jednośladów, ale także osoby lubiące jazdę na rolkach, deskorolce, czy nawet hulajnodze.
Niepowodzeniem zakończył się również pierwszy przetarg prowadzony na początku lipca. Wówczas do urzędu także nie wpłynęła żadna oferta. Zadanie realizowane jest w ramach budżetu obywatelskiego.

Pierwszy tor do ekstremalnej jazdy na rowerze wybudowaliśmy na terenie „Szczekanica Cental Park” przy ul. Rzecznej i cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
← powrót