Dzisiaj: Piątek 10 lipca 2020

Street workout powstaje na „Piomie”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
zdjęcie
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 wzbogaci się o kolejny obiekt rekreacyjny. Przy placówce powstanie plac zabaw połączony ze strefą street workout.
To już kolejna inwestycja w rozbudowę bazy sportowo-rekreacyjnej przy „Piomie”. Po wielofunkcyjnym boisku i siłowni zewnętrznej przyszedł czas na plac zabaw i strefę street workout.
- Trwają już prace związane z montażem elementów placu zabaw m.in. zestawu wielofunkcyjnego typu domek, huśtawek: wahadłowej oraz wagowej, zegara z liczydłem oraz gry edukacyjnej - informująinżynierowie z Urzędu Miasta.

Obok placu zabaw rozbudowana zostanie także siłownia zewnętrzna. Powiększy się ona o strefę street workout, w której pojawią się: poręcze do pompek, drążek, koła tai-chi małe, rower ręce i nogi, sztanga.
Nie zabraknie też nowych nasadzeń drzew i krzewów. Całość dopełnią elementy małej architektury, jak: ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery.
Inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Tu bije serce osiedla”, który mieszkańcy wybrali w budżecie obywatelskim.
← powrót