Dzisiaj: Czwartek 05 sierpnia 2021

Komunikacja

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 9 =
Link
2 + 9 =

Kliknij poniżej na interesujący Cię temat informacji, np. MZK - rozkład jazdy komunikacji publicznej w Piotrkowie Trybunalskim.

MZK Piotrków    rower miejski     PKP

 

wyszukiwarka połączeń komunikacji publicznej MZK    utrudnienia w ruchu - korki     wyszukiwarka połączeń region

 

Wykaz robót drogowych na terenie miasta realizowanych przez ZARZĄD DRÓG I UTRZYMANIA MIASTA w Piotrkowie Trybunalskim.

Więcej informacji na www.zdium-piotrkow.pl

Komunikaty i ostrzeżenia dla województwa łodzkiego: ogólne, meteorologiczne, hydrologiczne, informacje drogowe.


Monitoring pociągów w czasie rzeczywistym na interaktywnej mapie

Chcesz wiedzieć gdzie znajduje się w danym momencie pociąg, na który właśnie czekasz? Wystarczy wejść na stronę http://portalpasazera.pl/Mapa i wybrać np. woj. łódzkie.

gdzie jest pociąg


Wyszukiwarka przejazdów transportem prywatnym

E-autostop to przejazdy okazyjne, polegające na oferowaniu i korzystaniu z wolnych miejsc w samochodach. Kierowca, który wybiera się w podróż i ma wolne miejsca w samochodzie, publikuje bezpłatnie ofertę. Pasażerowie kontaktują się bezpośrednio z kierowcą, który jedzie w tym samym kierunku i może ich podwieźć. Wszelkie ustalenia dotyczące wspólnego przejazdu następują wyłącznie pomiędzy kierowcą, a pasażerem jeszcze przed wyjazdem. Poniżej dostępna jest wyszukiwarka przejazdów z Piotrkowa Trybunalskiego. W polu "DO" należy wpisać miejsce docelowe podróży.

 

* Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w wyszukiwarkach dane. Regulamin i informacje o ochronie danych osobowych serwisu BlaBlaCar.pl dostępne są  TUTAJ.
 

RSO czyli Regionalny System Ostrzegania umożliwia powiadamianie mieszkańców o istniejących zagrożeniach, zjawiskach meteorologicznych, utrudnieniach na drogach lub o oszustach działających w danym mieście. Komunikaty dotyczące województwa łódzkiego znajdują się pod tym linkiem KLIKNIJ. Poradniki dotczące bezpieczeństwa znajdują się między innymi pod tym linkiem (poradniki i instrukcje).

regionalny system ostrzegania - kliknij