Dzisiaj: Środa 30 września 2020

Budowa i urządzenie placu zabaw dla dzieci „Radosny Przedszkolak"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Budowa i urządzenie placu zabaw dla dzieci „Radosny Przedszkolak
 
Zakres tematyczny: Budowa i urządzenie placu zabaw dla dzieci „Radosny Przedszkolak”
Opis projektu: Projekt będzie realizowany w części istniejącego placu zabaw. Obejmować będzie uporządkowanie i wyrównanie nawierzchni, zamontowanie bezpiecznych urządzeń dla dzieci jak: huśtawka ważka, zestaw zabawowy integracyjny (domek z dachem, zjeżdżalnia lub rura do zjeżdżania, pomost wiszący), zestaw gimnastyczny, labirynt linkowy, karuzela, urządzenie sprężynowe oraz regulamin użytkowania.
Lokalizacja: Ogrodzony teren Przedszkola Samorządowego nr 14 przy ul. Krakowskie Przedmieście 13.
Uzasadnienie:  Przedszkole posiada obecnie kilka skromnych elementów architektury zabawy. Atrakcyjna przestrzeń zabawy sprawia, że dzieci chętnie przebywają na świeżym powietrzu o każdej porze roku – to przyczyni się do wyrobienia od najmłodszych lat zdrowego nawyku zabawy na dworze, bez komputera. Elementy placu zabaw takie jak drabinki, równoważnie, ścianki wspinaczkowe, labirynty linkowe są nieocenione w rozwoju psycho-ruchowym małych dzieci. Zrealizowanie tego projektu upiększy przestrzeń Przedszkola ale przede wszystkim przyczyni się do prawidłowego rozwoju wielu dzieci wychowywanych w tym obiekcie przez kolejne lata.  
Beneficjenci: Docelową grupą są dzieci z przedszkola nr 14 (rocznie przebywa w nim około 140 dzieci), które codziennie na świeżym powietrzu będą bawić się i rozwijać psycho-ruchowo korzystając z przystosowanych dla nich zestawów zabawowych.
Szacunkowy koszt projektu to około 50 tys. 350zł: dokumentacja około 5 tys., elementy zestawu zabawowego wraz z montażem i transportem około 45 tys., regulamin około 350zł.
 
← powrót