Dzisiaj: Środa 30 września 2020

Siłownia plenerowa

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Budowa siłowni do wykonywania ćwiczeń w plenerze na osiedlu Sadowa.
 
Zakres tematyczny: Budowa siłowni do wykonywania ćwiczeń w plenerze.
Opis projektu: Zadanie ma na celu utworzenie miejsca do wykonywania ćwiczeń siłowych na wolnym powietrzu z użyciem specjalnie do tego przystosowanych urządzeń sportowo-rehabilitacyjnych takich jak np. drabinki podciągacze, wypychacze chodziki, stepery, wioślarze, ławeczki, poręcze. Teren na którym powstanie siłownia plenerowa będzie przygotowany poprzez wykonanie nawierzchni amortyzującej z poliuretanu lub innej.
Lokalizacja: Miejscem lokalizacji zadania jest działka należąca do Miasta Piotrków Trybunalski numer 438/1, która znajduje sie obok placu zabaw przy skwerze handlowym „Piotr i Paweł”.
Uzasadnienie: Utworzenie siłowni plenerowej na Osiedlu Sadowa umożliwi mieszkańcom Osiedla, a także innym osobom utrzymanie dobrej kondycji fizycznej i zdrowia. Lokalizacja siłowni w bliskiej odległości od Dziennego Domu Pomocy Społecznej umożliwi zwiększenie aktywności osób starszych, których nie stać na udział w płatnych zajęciach na siłowniach. Projekt ma na celu zwiększenie atrakcyjności terenu i stać sie miejscem aktywnego wypoczynku.
Beneficjenci: Adresatami projektu są wszystkie grupy wiekowe i społeczno-zawodowe, które mają potrzebę aktywnego wypoczynku. Urządzenia gimnastyczne pozwolą na aktywny wypoczynek okolicznym mieszkańcom.
Szacunkowe koszty: Dokumentacja projektowo-kosztorysowa – 4 tys. 500 zł; przygotowanie nawierzchni – 30 ty. zł; wykonanie siłowni zewnętrznej z 5-6 urządzeniami – 25 tys. zł; tablica informacyjna i regulamin – 500 zł.
Ogółem koszty: 60 tys. zł.
 
← powrót