Dzisiaj: Środa 30 września 2020

„Było… nie minęło. Kronika zwiadowców historii” to tytuł historycznego programu emitowanego na antenie TVP Historia.
Betlejemskie Światełko Pokoju dotarło do Piotrkowa Trybunalskiego. Dziś (18.12) harcerze z piotrkowskiego hufca ZHP przekazali ogień na ręce prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
Wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w najbliższy wtorek (22.12) w Miejskim Ośrodku Kultury. Piotrkowski artysta Krzysztof Kamiński zaprezentuje nową – świąteczną – odsłonę swojego autorskiego spektaklu „Miłość jest najważniejsza”.
Jutro (17.12)  na rynku wydawniczym ukaże się nowa książka o naszym mieście pt. „Sekrety Piotrkowa”. Publikację przygotowała Agnieszka Warchulińska, dziennikarka i autorka takich książek jak „Piotrków Filmowy” oraz „Piotrków między wojnami. Opowieść o życiu miasta 1918-1939”.
Ponad tysiąc złotych udało się zebrać podczas kiermaszu ozdób bożonarodzeniowych wykonanych przez podopiecznych Ośrodka Edukacji Artystycznej. Sprzedaż w weekend zorganizowano w galerii Focus Mall.
Prawie 2500 dzieci wzięło udział w kolejnej odsłonie akcji „Edukacja dla bezpieczeństwa – bezpieczni w czasie zimy”.
Harcerze z piotrkowskiego Hufca ZHP podbili scenę i wypełnili podium na XXX Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym OPAL, który w miniony weekend odbył się w Radomsku.
11-12-2015

Wigilia w OEA

Koncertem kolęd w wykonaniu zespołu wokalnego „Ewki” rozpoczął się wigilijny wieczór, który wczoraj (10.12) zorganizowano w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza w najbliższy weekend (12-13.12) na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się w galerii Focus Mall.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na trzydziesty Kiermasz Taniej Książki, który odbędzie się w najbliższą sobotę (12.12) w holu budynku głównego MBP (ul. Jerozolimska 29).