Dzisiaj: Środa 30 września 2020

Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na piąty koncert tegorocznego, jubileuszowego sezonu Old Town Jazz. Bohaterem wieczoru będzie znakomity gitarzysta Grzegorz Kapołka.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty dziennikarstwa regionalnego z Agnieszką Warchulińską. Spotkanie odbędzie się 10 września w auli mediateki.
Od 7 września w Mediatece 800-lecia będzie można oglądać wystawę Grzegorza Woźnickiego „Moje powroty II”.
Miejski Ośrodek Kultury wznawia warsztaty artystyczne dla seniorów z Piotrkowa Trybunalskiego. Zajęcia będą odbywać się w ramach Klubu Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13).
Mediateka 800-lecia zaprasza na kolejne spotkanie z polską pisarką. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim gościć będzie Edyta Świętek - autorka powieści społeczno-obyczajowych.
W ramach projektu „Czytamy i rozwijamy” w auli Mediateki 800-lecia odbyło się spotkanie autorskie z pisarką z Joanną Jax.
 
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza do udziału w plenerowych warsztatach malarskich „Ze sztalugą na Starówce”. Zajęcia zaplanowano w dniach 8-11 września.
W najbliższy piątek (28.08) zapraszamy do Mediateki 800-lecia na spotkanie autorskie z pisarką Joanną Jax. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy on-line „Upaniszady”. Wystawa dostępna będzie na stronie www.upaniszady.odaart.pl w czwartek (27.08) o godz. 19:00.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższą sobotę (29.08) na koncert piosenki francuskiej „Aux Champs Elysees”. Uczestniczki warsztatów piosenki aktorskiej zaprezentują utwory z repertuaru Edith Piaf, Mireille Mathieu, czy Jacques a Brela.