Dzisiaj: Czwartek 09 lutego 2023

Dzień Seniora w OEA MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 8 =
Link
8 + 8 =
IMG_6014-001
Wczoraj (14.11) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK świętowano Ogólnopolski Dzień Seniora. Z muzycznym prezentem dla seniorów wystąpiła „Kapela Spod dębu”.
 
Muzyczny, radosny i pełen optymizmu - taki był wczorajszy wieczór w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.  Świętowano Ogólnopolski Dzień Seniora, który w Polsce obchodzimy 14 listopada. Obchody są symbolem pamięci i wdzięczności kierowanej do wszystkich osób urodzonych wcześniej i mają na celu docenienie ich roli w społeczeństwie, zwiększenie integracji międzypokoleniowej oraz integrację środowiska emerytów.
 
Z tej okazji nie mogło oczywiście zabraknąć niespodzianki. Z muzycznym prezentem dla seniorów wystąpiła „Kapela Spod dębu”, prezentując znane i lubiane utwory biesiadne, piosenki folkloru miejskiego czy utwory z dwudziestolecia międzywojennego.
 - Było o miłości, o France, czy o zimnym draniu. Utwory zachwyciły seniorów i do wspólnego śpiewania nie trzeba było nikogo długo namawiać – opisuje Anita Góra instruktor MOK i dodaje. - Mamy nadzieję, że wieczór na długo pozostanie w pamięci, a optymizm i radość, które tego wieczoru płynęły ze sceny pozostaną z seniorami na dłużej, nie tylko w dniu ich święta.
 
Życzenia i kwiaty w imieniu seniorów przyjęła sekretarz Klubu Seniora pani Ewa Bujak.
 
← powrót