Festiwal "Śpiewająca Fantazja" w MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 1 =
Link
7 + 1 =
308056661109824022438701456534-1663926430
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie przedszkolaki do udziału w kolejnej edycji festiwalu muzyczno-wokalnego pod nazwą „Śpiewająca Fantazja”. Tegoroczna edycja skupiać się będzie na piosenkach dotyczących zwierząt.
Muzyka w rozwoju dziecka jest niezmiernie ważna, szczególnie na etapie edukacji przedszkolnej. Dzieci, które obcują z muzyką, są lepiej zmotywowane do działania oraz osiągają lepsze wyniki w nauce. Kształtuje się również ich pamięć, wyobraźnia, a to wpływa pozytywnie na rozwój mózgu.
- Festiwal jest również świetną okazją do doskonalenia umiejętności pedagogów wychowania przedszkolnego, przygotowujących dzieci do występów artystycznych w zakresie śpiewu- informują organizatorzy festiwalu. 
Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w formie on-line. Zgłoszeń można dokonywać w następujących trzech kategoriach: jako solista, mała grupa składająca się z maksymalnie pięciu dzieci lub jako grupa duża, w której skład wchodzi od sześciu do piętnastu dzieci.
- Każdy uczestnik lub uczestniczka musi przygotować i wykonać jedną piosenkę, która nie będzie trwała dłużej niż cztery minuty i nie krócej niż dwie minuty. Piosenka może być wykonana przy żywym akompaniamencie lub z podkładem muzycznym- zaznaczają organizatorzy.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się we wtorek, 25 października o godz. 17.00 w sali widowiskowo – teatralnej MOK.
Więcej informacji na temat Festiwalu można dowiedzieć się w regulaminie załączonym poniżej lub pod numerem tel. (44) 732-52-37 wew. 106 lub 107.
← powrót