"Gra szyfrów" projekt edukacyjny

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 3 =
Link
5 + 3 =
1-704308
Instytut Pamięci Narodowej wraz z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich w najbliższy poniedziałek (10.10) do wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym " Gra Szyfrów". Przedsięwzięcia wspiera edukację historyczną, przybliżającą grającym realia wojny polsko-bolszewickiej, pracę i dokonania polskich kryptologów.
 
„Gra szyfrów” to projekt gamingowy przygotowany jako gra FPP (first person perspective), składająca się z trzech misji. Opisują one przebieg wojny polsko-bolszewickiej oraz wpływ polskiej kryptologii na jej zwycięski finał. Każdy z nas może złamać bolszewickie szyfry i zniszczyć sowiecki pociąg pancerny. Dziesiątki młodych osób wciela się w autentyczne postacie żołnierzy wojny polsko-bolszewickiej z 1920 roku, uruchamia skomplikowane urządzenia komunikacyjne sprzed 100 lat i ratuje Europę przed komunistycznym zniewoleniem. 

Oficjalna prezentacja odbędzie się w poniedziałek (10.10) o godzinie 12.00 na parkingu przed budynkiem A Uniwersytetu Jana Kochanowskiego ul. Słowackiego 114/118. Mobilny Showroom będzie dostępny dla uczniów Szkół Średnich i mieszkańców w godzinach 10.00-16.00.
← powrót