Aktualności

zawodniczka_jurenczyk_1168_777
Zawodniczka MKS Piotrcovii Karolina Jureńczyk została wybrana najlepszą zawodniczką października PGNiG Superligi Kobiet. Wyboru dokonali kibice w głosowaniu internetowym.
VII_PIOTRKOWIANIN_VS_KWIDZYN_FOTO_67
Po niezwykle dramatycznym spotkaniu Piotrkowianin pokonał MMTS Kwidzyn 22:21 (11:11) i dopisał do swojego dorobku bardzo ważne, domowe trzy punkty. Kibice obejrzeli mecz walki, a wynik ważył się do ostatnich minut.

FOTO_AKS_01
W sobotę (29.10) w piotrkowskiej hali OSiR „Relax” odbył się drugi zapaśniczy Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. Przedstawiciele Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli osiem medali.
kaplica-1666687341
Przed nami kolejny spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim. W najbliższą sobotę (29.10) razem z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego odwiedzimy stary cmentarz.

DSC06377
Podopieczni Piotrkowskiej Fundacji Talentów zajęli czołowe miejsca w I zawodach AcroLeague edycja 2022/2023. Rywalizację przeprowadzono w zeszłą sobotę (22.10) w Chotomowie.

facebook_1666425784676_6989496334371460207
Już w najbliższą sobotę (29.10) w hali RELAX odbędzie się II Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. Turniej będzie miał rangę Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn w zapasach w grupie juniorów i młodzieżowców.

1080x1080
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego informuje, iż w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” organizowane są bezpłatne wycieczki po ziemi łódzkiej dla mieszkańców naszego województwa. Limit uczestników na każdą wycieczkę to 45 osób.

browar-braulinskiego-1665559711
Przed nami kolejny spacer z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim. W najbliższą sobotę (15.10) przejdziemy szlakiem piotrkowskich piwowarów.

FOTO_AKS_01
Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową Międzynarodowych Mistrzostw Polski kadetów. Na podium zawodów w Raciborzu stanęło aż sześciu młodych piotrkowskich zapaśników.