Dzisiaj: Czwartek 09 lutego 2023

Jubileuszowe "Złote Piotrki" rozdane

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 4 =
Link
2 + 4 =
DSC_4326
Kolorowe, ciekawe i pełne energii choreografie mogli podziwiać piotrkowianie podczas X edycji Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej o „Złotego Piotrka”. W zawodach rywalizowali najlepsi młodzi tancerze z całej Polski.
Tegoroczna, jubileuszowa edycja imprezy przyciągnęła do Piotrkowa tancerzy z całej Polski. Hala sportowa Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 wypełniła się„po brzegi". W zawodach rywalizowało 640 tancerzy. Widzowie obejrzeli, aż 78 układów choreograficznych w 4 kategoriach tanecznych i 3 kategoriach wiekowych.
- Zespoły chcą przyjeżdżać do Piotrkowa. Już wcześniej kontaktują się, aby zaplanować swoje terminarze udziałów w festiwalach i konkursach. Gościliśmy tancerzy z całej Polski - informuje Magdalena Markiewicz, organizator Przeglądu Tanecznego. - Piotrkowskie zespoły soliści i duety Akademii Tańca Sportowego "JASKÓŁKI” zaprezentowały jak co roku na Złotym Piotrku wszystkie nowe układy taneczne i udowodniły, że cały czas trzymają bardzo dobrą formę - dodała opiekunka Jaskółek.

Nagroda Prezydenta Miasta Piotrkowa dla najlepszego zespołu z Polski trafiła do Zespołu „MOVE JUNIOR 3” z Międzyrzecza Podlaskiego, a nagroda dla najlepszego zespołu reprezentującego Piotrków do „ Aerobiku” z Akademii „Jaskółki”.

Protokół z wynikami X edycji Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej o „Złotego Piotrka” publikujemy w załączniku poniżej.

Organizatorami imprezy byli: Akademia Tańca Sportowego „Jaskółki”, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4.

Załączniki artykułu

PROTOKÓŁ (Pobrań: 422)
← powrót