Spinningowali o Puchar Prezydenta

8 + 9 =
8 + 9 =
310182340_852424396138882_2844978290653230287_n
W niedzielę (02.10) w Barkowicach – Mokrych na Zalewie Sulejowskim odbyły się Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego. W zawodach wystartowało kilkudziesięciu spinningistów.

Zalew Sulejowski okazał się łaskawy dla 13 startujących, którzy zaliczyli zawody złowieniem wymiarowej ryby.
Największą rybą zawodów był szczupak 70,9 cm złowiony przez Roberta Fabiańskiego. W siedmiogodzinnej turze zawodnicy złowili, 11 szczupaków, 4 bolenie oraz 8 okoni.

-Sędziowska motorówka krążyła między łowiącymi. Na bieżąco mierzono i wypuszczano ryby w dobrej kondycji do wody. - relacjonują organizatorzy.

Spinningowym mistrzem został Robert Fabiański z wynikiem – 3200 pkt (2 szczupaki), drugie miejsce zajął Czarek Duk – 2550 pkt (2 bolenie) a na trzecim miejscu uplasował się Arkadiusz Sęk, który zdobył 2400 pkt (1 szczupak,1 boleń).
Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i cennymi nagrodami, które wręczył wiceprezydent Andrzej Kacperek.