Startuje dziewiąty sezon na lodowisku

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 6 =
Link
3 + 6 =
W najbliższą sobotę (28.11) wystartuje dziewiąty sezon na lodowisku miejskim w parku im. ks. J. Poniatowskiego. Na pierwszych łyżwiarzy czekać będzie słodka niespodzianka.

W najbliższą sobotę (28.11) o godz. 9.00 wystartuje dziewiąty sezon na lodowisku miejskim w parku im. ks. J. Poniatowskiego. Obecnie na terenie ślizgawki trwają prace przygotowawcze.
- Dokonaliśmy przeglądu technicznego rolby, systemu sprzedaży biletów i oświetlenia zewnętrznego. Kapilary i bandy rozłożyliśmy w ubiegłym tygodniu. Teraz wykorzystując sprzyjającą aurę dokonujemy mrożenia tafli – opowiada Leszek Heinzel, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa obiekt wyposażony został w monitoring. Dodatkowo zmodernizowano agregat, dzięki czemu zmniejszy się zużycie energii elektrycznej.
Jak zapowiada Leszek Heinzel ceny wejściówek nie uległy zmianie, a w wypożyczalni czekają komplety naostrzonych łyżew.

Lodowisko będzie czynne przez cały tydzień w godzinach 9-21. Podobnie, jak w latach poprzednich przygotowana jest oferta dla całych rodzin.
Bilet rodzinny kosztuje - 7,5 zł (5 zł rodzic oraz 2,5 zł dziecko).
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-14 bilet ulgowy kosztuje 3 zł, a normalny 5 zł. Natomiast od poniedziałku do piątku po 14 i w weekendy za bilet ulgowy zapłacimy 4 zł, a za normalny 8 zł. Uczniowie piotrkowskich szkół w ramach lekcji wychowania fizycznego zapłacą symboliczną złotówkę.
Z kolei koszt wypożyczenia łyżew to 3 zł za godzinę.

- Ubiegłoroczne karnety zachowują nadal ważność więc można z nich korzystać - informuje dyrektor Heinzel, który zaprasza już na tradycyjne zabawy na łyżwach, które organizowane będą na lodowisku.
Więcej na temat tych imprez będziemy informować na www.piotrkow.pl.

← powrót