Sukcesy piotrkowianina w sportach sylwetkowych

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 5 =
Link
7 + 5 =
DSC_8952
Kamil Kowalczyk - trener personalny oraz medalista w sportach kulturystycznych w kategorii osób z niepełnosprawnościami był gościem prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Sportowiec opowiadał o swoich ostatnich sukcesach.
Kamil Kowalczyk jest niepełnosprawnym sportowcem zmagającym się od urodzenia z Porażeniem Mózgowym (MPD). W wyniku choroby Kamil ma obniżoną sprawność fizyczną. Nie przeszkodziło mu to jednak w realizowaniu swojej życiowej pasji - sportu sylwetkowego. Dzięki ciężkim treningom, samozaparciu i dążeniu do zakładanych celów Kamil wziął udział w wielu imprezach o randze krajowej, ale również międzynarodowej. I to z wieloma sukcesami.

Na ostatnich Mistrzostwach Polski w Fitness Sportowym, organizowanych w Gdańsku przez Aleksandrę Kobielak, piotrkowski kulturysta otrzymał wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w sportach sylwetkowych w latach 2013-2022 w kategorii osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. 
Podczas spotkania prezydent Krzysztof Chojniak rozmawiał ze sportowcem o jego karierze oraz drodze do zdobytych tytułów, która do łatwych nie należała. -  Gratuluję sukcesów oraz życzę dużo zdrowia i pomyslności w sporcie oraz pracy zawodowej - mówił prezydent.

Warto podkreślić, że Kamil Kowalczyk jest instruktorem na siłowniach piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
← powrót