Dzisiaj: Czwartek 09 lutego 2023

Zapaśnicze mistrzostwa LZS w hali "RELAX"

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 1 =
Link
4 + 1 =
AKS--plakat-mistrzostwa-2022
Już w najbliższą sobotę Atletyczny Klub Sportowy będzie gospodarzem kolejnego ogólnopolskiego turnieju zapaśniczego. W hali OSiR „Relax” (ul. Batorego 8) odbędą się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS młodzików w stylu klasycznym.
 
W sobotę w hali „Relax” będzie można oglądać w akcji najlepszych młodych zapaśników z klubów zrzeszonych w LZS. Do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie kilkudziesięciu zawodników do lat 14 m.in. z Białegostoku, Janowa Lubelskiego, Łodzi, Żar, Chełma, Grajewa i Radomska. Atletyczny Klub Sportowy reprezentuje liczna grupa trenera Łukasza Antońskiego, którą będzie można oglądać w akcji już od godziny 9:00, kiedy rozpoczynają się walki eliminacyjne. Wstęp na halę będzie wolny, dlatego organizatorzy liczą na obecność i doping kibiców.

- Bardzo się cieszymy, że możemy gościć w naszym mieście uzdolnioną zapaśniczą młodzież. Trzeba podkreślić, że na tego rodzaju zawodach pierwsze kroki stawiają późniejsi mistrzowie, dlatego warto bacznie obserwować to, co dzieje się na macie- mówi Piotr Stępień, dyrektor Atletycznego Klubu Sportowego. 
Atletyczny Klub Sportowy z powodzeniem organizuje najważniejsze krajowej zawody zapaśnicze, z mistrzostwami Polski seniorów włącznie. Bardzo wysoko oceniane były także odbywające się w naszym mieście mecze Krajowej Ligi Zapaśniczej, w której drużyna AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski odniosła dwa triumfy, łącząc sukces sportowy z organizacyjnym. W zeszłym roku w hali OSiR „Relax” AKS zorganizował Memoriał Grzegorza Ludwiga i Henryka Grabowieckiego. Za każdym razem ogromną rolę w tych przedsięwzięciach odgrywali kibice, którzy pomagali tworzyć niezapomniane widowisko gorąco dopingując zawodników.
← powrót